Browser-Update.org

Een initiatief van webdesigners om bezoekers te informeren over browser-updates

Statistieken

168 903 website's gebruiken het Browser-Update. org script

46 114 398 gebruikers hebben hun browsers al geupgraded

Browserupdates

Van Aan
Chrome Chrome 18801896
IE/Edge Chrome 3684907
Chrome Firefox 3596443
Firefox Firefox 2465701
IE/Edge Firefox 2209112
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 701534
Chrome Opera 645764
Safari Safari 504766
Safari Firefox 488862
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 371818
IE/Edge Opera 360991
Opera Opera 234260
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 93856
Firefox Opera 84463
Opera Firefox 76234
Opera Chrome 75206
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26764
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11808
Firefox Safari 10998